Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://skorzewo.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-symfonia.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i43062.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://skorzewo.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-symfonia.html
https://skorzewo.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-symfonia.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i43062.html

Termin realizacji
styczeń 2027
Ceny
od 10 500 zł/m²
Metraże
od 29,91 do 54,09 m²
Liczba pokoi
od 1 do 3
Miejsca postojowe
naziemne

Termin realizacji

styczeń 2027

Ceny

od 10 500 zł/m²

Metraże

od 29,91 do 54,09 m²

Liczba pokoi

od 1 do 3

Miejsca postojowe

naziemne

1 pokój

od 373 875 zł

2 pokoje

od 442 255 zł

3 pokoje

od 502 490 zł

4 pokoje

Inwestycja realizowana przez:

Twoje M Deweloper

Biuro Sprzedaży

Ul. Stanisława Kozierowskiego 4/201

Skórzewo 60-185

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieD.0.2 44,61 m² 11 500 zł/m² parter/2 2 513 015 zł
Mieszkanie
513 015 zł 44,61 m²
11 500 zł/m² 2 pok.
D.0.2

MieszkanieD.2.8 53,73 m² 10 700 zł/m² 2/2 3 574 911 zł
Mieszkanie
574 911 zł 53,73 m²
10 700 zł/m² 3 pok.
D.2.8

MieszkanieD.2.9 53,55 m² 10 700 zł/m² 2/2 3 572 985 zł
Mieszkanie
572 985 zł 53,55 m²
10 700 zł/m² 3 pok.
D.2.9

MieszkanieD.2.18 53,84 m² 10 700 zł/m² 2/2 3 576 088 zł
Mieszkanie
576 088 zł 53,84 m²
10 700 zł/m² 3 pok.
D.2.18

MieszkanieD.2.19 53,73 m² 10 700 zł/m² 2/2 3 574 911 zł
Mieszkanie
574 911 zł 53,73 m²
10 700 zł/m² 3 pok.
D.2.19

MieszkanieC.0.2 29,91 m² 12 500 zł/m² parter/2 1 373 875 zł
Mieszkanie
373 875 zł 29,91 m²
12 500 zł/m² 1 pok.
C.0.2

MieszkanieC.0.3 33,06 m² 12 500 zł/m² parter/2 1 413 250 zł
Mieszkanie
413 250 zł 33,06 m²
12 500 zł/m² 1 pok.
C.0.3

MieszkanieC.0.4 36,55 m² 12 100 zł/m² parter/2 2 442 255 zł
Mieszkanie
442 255 zł 36,55 m²
12 100 zł/m² 2 pok.
C.0.4

MieszkanieC.1.5 53,64 m² 10 500 zł/m² 1/2 2 563 220 zł
Mieszkanie
563 220 zł 53,64 m²
10 500 zł/m² 2 pok.
C.1.5

MieszkanieC.1.6 46,26 m² 10 900 zł/m² 1/2 3 504 234 zł
Mieszkanie
504 234 zł 46,26 m²
10 900 zł/m² 3 pok.
C.1.6

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

Twoje M Deweloper

Biuro Sprzedaży

Ul. Stanisława Kozierowskiego 4/201

Skórzewo 60-185

696 021...

696 021 600

602 701 300

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij