Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy umeblowane Skórzewo - Oferty sprzedaży i wynajmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 890 000 zł292 m² 6 472,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący położony w Skórzewie koło Poznania. Bardzo dobry dojazd, ulice osiedlowe z kostki brukowej, spokojna okolica z zabudową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł380 m² 3 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:866 m²

Wstęp: na sprzedaż duży dom w Skorzewie koło Kościerzyny. Piękny ogród i dużo miejsc postojowych. Dla kogo?: -Dla rodziny szukającej ciszy, przestrzeni, wygodnego życia Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:886 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny z 2008 roku, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji - w Skorzewie, zaledwie około 5 km od centrum Kościerzyny.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta dostępna tylko U nas Na sprzedaż klimatyczny dom rekreacyjny o powierzchni 110m2 położony w Skorzewie. Działka o powierzchni 900 m , w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł287 m² 26,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:457 m²

Szukasz przestronnego, wygodnego domu dla swojej rodziny w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Na wynajem zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

1 679 000 zł208,60 m² 8 048,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:569 m²

Mavre Nieruchomości przedstawia wyjątkowy dom jednorodzinny wybudowany w technologii szkieletowej, zlokalizowany w cichej części Skórzewa, tuż przy granicy z Poznaniem. To połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł280 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Rentowny kompleks turystyczny - bez wkładu startowego! Kaszuby - Skorzewo! To idealna propozycja dla osoby, która chce zamieszkać w wyjątkowym miejscu wśród kaszubskich lasów, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł222 m² 12 387,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 452 m²

Atrakcyjny dom w Skórzewie dla Ciebie, zapewni Ci wszystko czego potrzebujesz do codziennego życia. Znajdziesz tu ciszę, duży piękny ogród, tarasy, z których możesz rozkoszować się kawą.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł240,90 m² 7 679,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:718 m²

Kupujacy nie placi prowizji Na sprzedaż: komfortowy dom wolnostojący o pow. 240,9 m2, na działce o pow. 718,0 m2, położony w spokojnej, kameralnej części Skórzewa z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł83,61 m² 10 393,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Rezerwacja D O M Gotowy do zamieszkania segment szeregowca z ogrodem w Skórzewie F I L M youtu.be/Az22dEZkYZw L O K A L I Z A C J A - Skórzewo,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

1 499 000 zł170 m² 8 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Oto twój wymarzony dom! Polecam ten elegancki, wolnostojący dom jednorodzinny, który zachwyca zarówno swoją funkcjonalnością, jak i estetyką. Położony jest w miejscowości Dąbrowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skorzewo

Skorzewo,pomorskie

1 480 000 zł380 m² 3 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:866 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Skórzewo,wielkopolskie

1 899 000 zł241 m² 7 882,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:718 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaworowa

Skórzewo,wielkopolskie

1 787 000 zł161 m² 11 099,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:873 m²

Komfortowy , parterowy dom z garażem! 3 min spacerem do Lasku, zabudowa jednorodzinna. Jeśli szukasz solidnego, dobrze zaprojektowanego domu po remoncie to ten dom Cie zachwyci. Pierwszy właściciel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Skórzewo,wielkopolskie

890 000 zł80 m² 11 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Oferta zarezerwowana - szukasz podobnego domu? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o inne nasze oferty, również te spoza portali ogłoszeniowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

1 499 000 zł170 m² 8 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klimatyczna

Skórzewo,wielkopolskie

1 049 000 zł85 m² 12 309,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż nowego bliźniaka przy ul. Klimatycznej w Skórzewie. Oferta zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych w tej lokalizacji. Zacznijmy od tego, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaworowa

Skórzewo,wielkopolskie

1 799 000 zł140 m² 12 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:873 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skorzewo

Skorzewo,pomorskie

1 650 000 zł380 m² 4 342,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:866 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skórzewo,wielkopolskie

850 000 zł95 m² 8 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowo powstałe Osiedle Życzliwe - wychodzi naprzeciw Twoim najśmielszym oczekiwaniom! Oferujemy lokale mieszkalne w powstającej inwestycji składającej się z trzech domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

1 499 000 zł170 m² 8 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skórzewo,wielkopolskie

1 290 000 zł96 m² 13 465,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

D o M Szukasz miejsca, które łączy ciszę i prywatność podmiejskiego życia z wygodą szybkiego dojazdu do Poznania? Ten dom w Skórzewie spełni te wymagania i więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Skórzewo,wielkopolskie

1 880 000 zł190 m² 9 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Dom przy ul. Słonecznej 38 w Skórzewie to gotowe rozwiązanie dla rodzin, które nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skorzewo

Skorzewo,pomorskie

1 650 000 zł380 m² 4 342,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:866 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Skórzewo,wielkopolskie

1 880 000 zł190 m² 9 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szukasz wymarzonego domu w spokojnej, willowej dzielnicy zaledwie 15 min od centrum Poznania? Właśnie go znalazłeś! - Gotowy do wprowadzenia - Dom wolnostojący 190 m - Działka 550 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

1 599 000 zł170 m² 9 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Skórzewo,wielkopolskie

1 880 000 zł190 m² 9 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szukasz wymarzonego domu w spokojnej, willowej dzielnicy zaledwie 15 min od centrum Poznania? Właśnie go znalazłeś! - Gotowy do wprowadzenia - Dom wolnostojący 190 m2 - Działka 550 m2 - Skórzewo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skórzewo,wielkopolskie

1 985 000 zł190 m² 10 447,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Jesteś łowcą okazji? To łap okazję! Szukasz domu, który łączy w sobie wygodną lokalizację, świetny styl i jakość wykończenia oraz topową funkcjonalność? Wiem, że to nie łatwe. Ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kokosowa

Skórzewo,wielkopolskie

997 000 zł129 m² 7 704,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:441 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kokosowa

Skórzewo,wielkopolskie

997 000 zł129 m² 7 705 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:441 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kokosowa

Skórzewo,wielkopolskie

1 049 000 zł129 m² 8 106,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:441 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Skórzewo,wielkopolskie

1 298 000 zł147 m² 8 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:411 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Skórzewo,wielkopolskie

1 750 000 zł228 m² 7 675,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:744 m²

Wolnostojący dom Skórzewo 209 m2 Piękna działka Spokojna okolica Wolnostojący dom w podpoznańskim Skórzewie o powierzchni około 209 m2, usytuowany na pięknej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ananasowa

Skórzewo,wielkopolskie

1 099 000 zł130 m² 8 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Trzmiela

Skórzewo,wielkopolskie

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego na bezpiecznym i przyjaznym osiedlu domów jednorodzinnych, w zielonej części podpoznańskiego Skórzewa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jesienna

Skórzewo,wielkopolskie

7 900 zł170 m² 46,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

NA wynajem komfortowy dom W skórzewie Idąc ulicą Jesienną w Skórzewie, nie da się przejść obojętnie nie skupiwszy na nim uwagi. Elegancka fasada budynku z czerwonej cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:763 m²

Polecam komfortowy dom wolnostojący znajdujący się na cichej ulicy w Dąbrowie pod Poznaniem. To idealna oferta dla rodziny, szukającej spokojnej okolicy, wysokiego standardu oraz relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jesienna

Skórzewo,wielkopolskie

8 900 zł170 m² 52,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ananasowa

Skórzewo,wielkopolskie

1 098 000 zł130 m² 8 446,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ananasowa

Skórzewo,wielkopolskie

1 099 000 zł129 m² 8 493,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jesienna

Skórzewo,wielkopolskie

9 600 zł170 m² 56,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²