Ogłoszenie archiwalne

Działka budowlana Skórzewo

Sąsiedzka, Skórzewo, wielkopolskie

  • 251 740 zł
  • 614 m²
  • 410 zł/m²

Działka budowlana Skórzewo

Sąsiedzka, Skórzewo, wielkopolskie

zaktualizowane:
4 stycznia 2020

251 740 zł

614 m²

410 zł/m²

Działka budowlana Skórzewo

Zaktualizowane: 4 stycznia 2020

251 740 zł 614 m² 410 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 251 740 zł (410 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 614 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 04.01.2020

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 614m2 (wymiary jak na zdjęciu) położoną przy ulicy Sąsiedzkiej w Skórzewie, gmina Dopiewo. Działka znajduje się 1 km od granicy Poznania oraz 11 km od ścisłego centrum Poznania. Droga dojazdowa z kostki prawie pod samą działkę. Usytuowana blisko przedszkola (1.2 km), szkoły podstawowej (0.6 km), sklepów (Żabka, Biedronka, Lidl, Netto, Galeria Mallwowa wszystko do 1 km), przychodni lekarskiej (0. (...)

Kontakt

Agent

Arkadiusz

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!