Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://skorzewo.nieruchomosci-online.pl/komfortia-iv.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i34757.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://skorzewo.nieruchomosci-online.pl/komfortia-iv.html
https://skorzewo.nieruchomosci-online.pl/komfortia-iv.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i34757.html

Ceny/metr od
od 9 600 zł/m²
Metraże
od 41,78 do 69,02 m²
Liczba pokoi
od 2 do 4
Miejsca postojowe
-

Stan inwestycji

częściowo oddana do użytku

Ceny/metr od

od 9 600 zł/m²

Metraże

od 41,78 do 69,02 m²

Liczba pokoi

od 2 do 4

Miejsca postojowe

-

2 pokoje

od 497 182 zł

3 pokoje

od 509 490 zł

Inwestycja realizowana przez:

TWOJE M DEWELOPER

Biuro sprzedaży

Kozierowskiego 4 lokal 201, II piętro

Skórzewo 60-185

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Mieszkanie28-2 49,31 m² 10 500 zł/m² 1/1 3 517 755 zł
Mieszkanie
517 755 zł 49,31 m²
10 500 zł/m² 3 pok.
28-2

Mieszkanie13-2 50,06 m² 10 400 zł/m² 1/1 3 520 624 zł
Mieszkanie
520 624 zł 50,06 m²
10 400 zł/m² 3 pok.
13-2

Mieszkanie19-2 49,84 m² 10 400 zł/m² 1/1 3 518 336 zł
Mieszkanie
518 336 zł 49,84 m²
10 400 zł/m² 3 pok.
19-2

Mieszkanie18-2 50,02 m² 10 400 zł/m² 1/1 3 520 208 zł
Mieszkanie
520 208 zł 50,02 m²
10 400 zł/m² 3 pok.
18-2

Mieszkanie15 63,90 m² 9 600 zł/m² 2/2 3 613 440 zł
Mieszkanie
613 440 zł 63,90 m²
9 600 zł/m² 3 pok.
15

Mieszkanie8-2 49,69 m² 10 400 zł/m² 1/1 3 516 776 zł
Mieszkanie
516 776 zł 49,69 m²
10 400 zł/m² 3 pok.
8-2

Mieszkanie14-1 42,31 m² 11 900 zł/m² parter/1 2 503 489 zł
Mieszkanie
503 489 zł 42,31 m²
11 900 zł/m² 2 pok.
14-1

Mieszkanie23-1 41,78 m² 11 900 zł/m² parter/1 2 497 182 zł
Mieszkanie
497 182 zł 41,78 m²
11 900 zł/m² 2 pok.
23-1

Mieszkanie27-2 49,31 m² 10 500 zł/m² 1/1 3 517 755 zł
Mieszkanie
517 755 zł 49,31 m²
10 500 zł/m² 3 pok.
27-2

DomZarezerwowaneWirtualna wizyta25-1 | bliźniak 69,02 m² 8 858 zł/m² 4 611 379 zł
Dom ZarezerwowaneWirtualna wizyta
611 379 zł 69,02 m²
8 858 zł/m² 4 pok.
25-1 | bliźniak

Inwestycja realizowana przez:

TWOJE M DEWELOPER

Biuro sprzedaży

Kozierowskiego 4 lokal 201, II piętro

Skórzewo 60-185

696 021...

696 021 600

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij