częściowo oddana do użytku
od 9 600 zł/m²
od 41,78 do 63,90 m²
od 2 do 3
-
Stan inwestycji
częściowo oddana do użytkuCeny
od 9 600 zł/m²Metraże
od 41,78 do 63,90 m²Liczba pokoi
od 2 do 3Miejsca postojowe
-2 pokoje
od 497 182 zł
3 pokoje
od 509 490 zł

Inwestycja realizowana przez:
TWOJE M DEWELOPER
Biuro sprzedaży
Kozierowskiego 4 lokal 201, II piętro
Skórzewo 60-185
| Mieszkanie28-2 | 49,31 m² | 10 500 zł/m² | 1/1 | 3 | 517 755 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 28-2 |
| Mieszkanie13-2 | 50,06 m² | 10 400 zł/m² | 1/1 | 3 | 520 624 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 13-2 |
| Mieszkanie19-2 | 49,84 m² | 10 400 zł/m² | 1/1 | 3 | 518 336 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 19-2 |
| Mieszkanie18-2 | 50,02 m² | 10 400 zł/m² | 1/1 | 3 | 520 208 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 18-2 |
| Mieszkanie15 | 63,90 m² | 9 600 zł/m² | 2/2 | 3 | 613 440 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 15 |
| Mieszkanie8-2 | 49,69 m² | 10 400 zł/m² | 1/1 | 3 | 516 776 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 8-2 |
| Mieszkanie14-1 | 42,31 m² | 11 900 zł/m² | parter/1 | 2 | 503 489 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 14-1 |
| Mieszkanie23-1 | 41,78 m² | 11 900 zł/m² | parter/1 | 2 | 497 182 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 23-1 |
| Mieszkanie27-2 | 49,31 m² | 10 500 zł/m² | 1/1 | 3 | 517 755 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 27-2 |
| MieszkanieSprzedane24-2 | 49,31 m² | 1/1 | 3 |
| Mieszkanie Sprzedane | ||
|
||
| 24-2 |
Inne inwestycje w okolicy
Zgłoś błąd lub naruszenie
Zgłoś błąd lub naruszenie