Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Kozierowskiego

Kozierowskiego, Skórzewo, wielkopolskie

  • 425 000 zł
  • 78,84 m²
  • 5 390,66 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kozierowskiego

Kozierowskiego, Skórzewo, wielkopolskie

zaktualizowane:
12 lutego 2021

425 000 zł

78,84 m²

5 390,66 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kozierowskiego

Zaktualizowane: 12 lutego 2021

425 000 zł 78,84 m² 5 390,66 zł/m²

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2021
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2021

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 425 000 zł (5 390,66 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Skórzewie)
  • Dostępne: wrzesień 2021
  • Charakterystyka mieszkania: 78,84 m², 4 pokoje
  • Budynek: rok budowy: 2021 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 12.02.2021
  •   numer ogłoszenia: EX971404

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Witam Cię na moim ogłoszeniu, mam na imię i bezpłatnie pomogę Ci przejść przez proces zakupu nieruchomości. Chętnie służę poradą oraz pomocą. Moi koledzy zadbają o kredyt hipoteczny, a ja przygotuje dla nich wszystkie niezbędne dokumenty. Dodatkowo oferuję uśmiech i miłe spotkanie w biurze sprzedaży lub online :)

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w Skórzewie.
TERMIN ODDANIA 09.2021

Poziom 0 to tzw. strefa dzienna. (...)

Kontakt

Agent

Expander Nieruchomości

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości