Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Skórzewo - Oferty sprzedaży nieruchomości

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Skórzewo,wielkopolskie

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:134 m²

Poszukujesz doskonałej komunikacji do centrum Poznania? Eleganckiej bryły? Własnego zielonego zakątka? II Etap inwestycji przy ul. Życzliwej w sercu Skórzewa już na sprzedaż! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł67,82 m² 11 722,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Skórzewie ul. Grafitowa Skórzewo to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się miejscowości pod Poznaniem - świetna alternatywa dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł95 m² 8 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowo powstałe Osiedle Życzliwe - wychodzi naprzeciw Twoim najśmielszym oczekiwaniom! Oferujemy lokale mieszkalne w powstającej inwestycji składającej się z trzech domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł84,77 m² 9 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:246 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

567 000 zł54 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł99 m² 7 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Funkcjonalny dom w spokojnej części zachodniego Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

61 500 zł1 118 m² 55,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chciałbyś zamieszkać w kameralnej ,spokojnej okolicy blisko Bydgoszczy - świetny dojazd do Centrum drogą ekspresową S5 Skórzewo gm. Szubin - działka nr 101/25- powierzchnia 1118m2. Dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł222 m² 12 387,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 452 m²

Atrakcyjny dom w Skórzewie dla Ciebie, zapewni Ci wszystko czego potrzebujesz do codziennego życia. Znajdziesz tu ciszę, duży piękny ogród, tarasy, z których możesz rozkoszować się kawą.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł20 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki siedliskowej - Skorzewo, gmina Kościerzyna Na sprzedaż wyjątkowa działka siedliskowa o powierzchni około 20 000 m (dokładną powierzchnię ustalimy z przyszłym.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł78,04 m² 11 276,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, piętrowego mieszkania z ogródkiem, położonego w podpoznańskim Skórzewie. Nieruchomość znajduje się na nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł175 m² 5 365,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Przytulny segment z ogródkiem w sercu Skórzewa - ul. Malinowa Wygodne miejsce do zamieszkania, blisko Poznania i tras szybkiego ruchu, z łatwym połączeniem komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

477 700 zł798 m² 598,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana z panem zagospodarowania przestrzennego, bezpośrednio przy granicy Poznania, w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Skórzewa,.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł1 216 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu w spokojnej, malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale z dogodnym dojazdem do Poznania. Działka mieści się w granicach geograficznych Skórzewa,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł1 215 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

186 090 zł505 m² 368,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane nad jeziorem Lubowisko z możliwością budowy całorocznego domu drewnianego w standardzie deweloperskim. Powierzchnia działek: 400 600 m , mpzp (rekreacja indywidualna).

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 108 m² 135,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kościerskim w miejscowości Skorzewo , Działka o powierzchni 1108m2 bezpośrednio przylegająca do drogi, tereny objęte mpzp działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł95 m² 9 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł280 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Rentowny kompleks turystyczny - bez wkładu startowego! Kaszuby - Skorzewo! To idealna propozycja dla osoby, która chce zamieszkać w wyjątkowym miejscu wśród kaszubskich lasów, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 506 m² 126,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: filip Środecki tel:   Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Skorzewo! okazyjna cena do negocjacji! To oferta skierowana do ludzi poszukujących miejsca na własny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Skórzewo

Skórzewo,kujawsko-pomorskie

84 000 zł878 m² 95,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Świetna inwestycja i idealne miejsce na budowę domu Niedaleko tereny zielone i rekreacyjne. Przyłącza w drodze (zaraz przy działkach) woda, sieć gazowa. Przy większości działek są.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł914 m² 623,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Skórzewie przy ul. Leśnej | 914 m | mpzp | blisko Poznania Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 914 m położona w Skórzewie przy cichej i zielonej ul. Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

149 500 zł1 034 m² 144,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka nr 114/134 o powierzchni 1067 m2 sprzedawana w ramach kompleksu działek budowlanych - Zakątek Skórzewo. Zakątek Skórzewo jest oddalony 15 min. jazdy autem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Skórzewo,kujawsko-pomorskie

1 360 000 zł17 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości przedstawiają propozycję dla dewelopera - 13 działek z warunkami zabudowy w cenie 80 zł/m2. Różne powierzchnia od 968m2 aż do 2109m2 stwarzają doskonałe warunki na.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł240,90 m² 7 679,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:718 m²

Kupujacy nie placi prowizji Na sprzedaż: komfortowy dom wolnostojący o pow. 240,9 m2, na działce o pow. 718,0 m2, położony w spokojnej, kameralnej części Skórzewa z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ustronna

Skórzewo,wielkopolskie

2 890 000 zł202 m² 14 306,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Nasza inwestycja to nowy standard w budownictwie premium, w której nowoczesne technologie, ekologia i komfort użytkowania łączą się w sposób zapewniający idealną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Działkowa

Skórzewo,wielkopolskie

1 499 000 zł148 m² 10 128,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:797 m²

Uwaga! prowizję biura pokrywa właściciel nieruchomości! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu parterowego, wolno stojącego w Skórzewie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

1 499 000 zł170 m² 8 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Oto twój wymarzony dom! Polecam ten elegancki, wolnostojący dom jednorodzinny, który zachwyca zarówno swoją funkcjonalnością, jak i estetyką. Położony jest w miejscowości Dąbrowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grafitowa

Skórzewo,wielkopolskie

549 950 zł55 m² 9 962,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania na Os. Grafitowy - jednym z najbardziej popularnych miejsc do zamieszkania w Skórzewie. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skorzewo

Skorzewo,pomorskie

1 480 000 zł380 m² 3 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:866 m²

Wstęp: na sprzedaż duży dom w Skorzewie koło Kościerzyny. Piękny ogród i dużo miejsc postojowych. Dla kogo?: -Dla rodziny szukającej ciszy, przestrzeni, wygodnego życia Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Miodowa

Skórzewo,wielkopolskie

690 000 zł863 m² 799,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Skórzewie pod Poznaniem, przy ul. Miodowej. Nieruchomość o powierzchni 863 m ma wymiary około 20 m szerokości oraz 44 m długości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Skórzewo,wielkopolskie

799 000 zł95 m² 8 410,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skórzewo,wielkopolskie

850 000 zł95 m² 8 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

829 000 zł85 m² 9 779,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grafitowa

Skórzewo,wielkopolskie

699 000 zł56 m² 12 594,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 55 m | 0zł pcc i 0 zł prowizji | możliwość odliczenia vat | 2 miejsca postojowe | 275 CM | podłogówka promocja do 18.03.2026r - 2 miejsca postojowe w cenie jednego! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Życzliwa

Skórzewo,wielkopolskie

719 000 zł85 m² 8 481,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:134 m²

Spotkanie na budowie i na drzwiach otwartych tylko po uprzednim ustaleniu godziny Skórzewo ul Życzliwa Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grafitowa

Skórzewo,wielkopolskie

799 000 zł75 m² 10 711,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania dostępną wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie o powierzchni 74,59 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

2 508 000 zł228 m² 11 000 zł/m²

 

 

 

Skórzewo,wielkopolskie

1 899 000 zł241 m² 7 882,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:718 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poznańska

Skórzewo,wielkopolskie

385 000 zł36 m² 10 641,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Kawalerka Z miejscem parkingowym oraz wydzielonym ogródkiem do wyłącznego użytku! 385.000,00 Dwupokojowa kawalerka przy ul. Poznańskiej 88 (tuż przy Galerii Malwowa) To mieszkanie:! jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poznańska

Skórzewo,wielkopolskie

419 000 zł37 m² 11 379,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w Skórzewie na os. Grunwald. Atuty nieruchomości: - zamknięte (wjazd na pilota) i monitorowane osiedle (a na nim do dyspozycji.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij